CD/DVD w kopercie


Najtańsza opcja wydania płyty (pomijając całkowity brak opakowania) to właśnie płyta w KOPERCIE Z OKIENKIEM. Cena w zależności od ilości może znacznie spaść. Zapraszamy do wyceny w zakładce CENNIK.

Przygotowanie:

Należy dostarczy JEDNĄ kwadratową grafikę o wymiarach 12cm x 12cm, przygotowana w 300dpi i zapisana do pliku .tif (TIF to format graficzny, którego cechuje bezstratna na jakości kompresja).
Owa grafika to nadruk na cd. Jeśli masz przygotowaną grafikę w innych proporcjach wystarczy podesłać do sprawdzenia, nie są to konieczne wytyczne, najważniejsze by grafika była w jak największej rozdzielczości i kwadratowa.

Oprocz grafiki należy dostarczyć materiał audio. Mogą to być pliki wav, mogą również to być pliki mp3. Obraz płyty także może być dostarczony w najpopularniejszych formatach (.iso, .nrg). Ważne by pamiętać poinformować jeśli płyta ma być nagrana BEZ PRZERW, w innym wypadku między poszczególnymi trackami będą dwu sekundowe przerwy.

Wykończenie:

Dla tego rodzaju wydania przewidziane są różne poszczególne opcje wykończenia takie jak różnego rodzaju nośniki. Proszę zajrzeć do oferty w zakładce CENNIK. Materiał do produkcji i szczegóły techniczne:

  1. koperta biała z okienkiem
  2. płyta CD-Audio
  3. duplikacja CD-Audio, prędkość nagrywania 8x
  4. nadruk atramentowy bezpośredni na cd w jakości 1440dpi
  5. płyta lakierowana (błysk)
  6. wszystkie wydruki full color (rozszerzony cmyk - CcMmYK)
  7. całość złożona

Oferta również może zostac przygotowana dla płyt DVD.
Płyte próbną przed zamówieniem można zobaczyć w postaci fotografii lub w Krakowie.Skontaktuj się z nami przez formularz!

Copyright © 2022 CDLabel.info. All Rights Reserved.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij