Z przykroscia zawiadamiam, ze CDLABEL zakonczylo swoja dzialalnosc

dnia 31.03.2023 - dzieki za dwie dekady dobrej zabawy!

Album SLIMVILLMAR

Wydanie płyty w opakowaniu typu SLIM to zarazem tanie i jednak wysokiej jakości rozwiązanie. Cena w zależności od ilości może znacznie spaść. Zapraszamy do wyceny - CENNIK.

Przygotowanie:

Należy dostarczy TRZY kwadratowe grafiki o wymiarach 12cm x 12cm każda, przygotowana w 300dpi i zapisana do pliku .tif (TIF to format graficzny, którego cechuje bezstratna na jakości kompresja).

Owe trzy grafiki to: front, rewers frontu (widoczny po otwarciu pudełka po lewej stronie) i nadruk na cd. Jeśli masz przygotowaną grafike w innych proporcjach wystarczy podesłać do sprawdzenia, nie są to konieczne wytyczne, najważniejsze by grafika była w jak największej rozdzielczości i kwadratowa.

12x12cm = 1417x1417px

Oprocz grafiki należy dostarczyć materiał audio. Mogą to być pliki wav, mogą również to być pliki mp3. Obraz płyty także może być dostarczony w najpopularniejszych formatach (.iso, .nrg). Ważne by pamiętać poinformować jeśli płyta ma być nagrana BEZ PRZERW, w innym wypadku między poszczególnymi trackami będą dwu sekundowe przerwy.

Wykończenie:

Dla tego rodzaju wydania przewidziane są różne poszczególne opcje wykończenia takie jak folia i różnego rodzaju nośniki. Proszę zajrzeć do oferty - wykończenia.

Materiał do produkcji i szczegóły techniczne:

  1. pudelko wysokiej jakosci typu SLIM (opakowanie charakteryzują się dużą wytrzymałością)
  2. płyta CD-Audio
  3. duplikacja CD-Audio, prędkość nagrywania 8x
  4. nadruk atramentowy bezpośredni na cd w jakości 1440dpi
  5. płyta lakierowana (błysk)
  6. okladka na papierze foto premium plus, 180g/m2, najwyższy połysk, śliska, druk 1440dpi
  7. wszystkie wydruki full color (rozszerzony cmyk - CcMmYK)
  8. całość wycięta i złożona

Oferta również może zostac przygotowana dla płyt DVD.
Płyte próbną przed zamówieniem można zobaczyć w postaci fotografii lub w Krakowie.

DOSTĘPNE W TEJ SAMEJ CENIE PUDEŁKA SLIM PRZEŹROCZYSTE!

Fatal error: Uncaught Error: Undefined constant "php" in /home/cdlabel/cdlabel.info/app/views/footer.php:4 Stack trace: #0 /home/cdlabel/cdlabel.info/system/base.php(96): include() #1 /home/cdlabel/cdlabel.info/system/base.php(130): base::loadView('footer') #2 /home/cdlabel/cdlabel.info/system/base.php(99): base::footer() #3 /home/cdlabel/cdlabel.info/app/controllers/slim_controller.php(9): base::loadView('message', NULL, false, true) #4 /home/cdlabel/cdlabel.info/system/base.php(71): slim_controller->index_action() #5 /home/cdlabel/cdlabel.info/index.php(26): base::run(Array) #6 {main} thrown in /home/cdlabel/cdlabel.info/app/views/footer.php on line 4